آموزش تعویض تاچ و ال سی دی، قاب و گلس گوشی و تبلت

آموزش تعویض تاچ و ال سی دی، قاب و گلس گوشی و تبلت

در این مجموعه ویدیو های آموزشی شما را با نحوه ی تعویض اصولی تاچ و ال سی دی انواع مدلهای و برندهای گوشی آشنا میکنیم. این مجموعه دارای آموزش اصولی باز و بسته کردن و آشنایی با قطعات بیش از ۹۰ درصد گوشیهای موجود در بازار می باشد. همچنین در صورتی که گوشی مورد نظر شما در آموزشها موجود نباشد میتوانید درخواست آموزش باز و بسته کردن و تعویض قطعات آن گوشی را بدهید و یا به صورت حضوری برای تعویض تاچ و ال سی دی و قطعات گوشی مد نظر خود مراجعه نمایید تا به صورت رایگان و در حضور شما بهمراه آموزش تعویض گردد. 

این آموزش قابل دریافت برروی DVD و یا هارد اکسترنال می باشد.

بخش دیگر آموزش مربوط به آموزش اصولی تعویض گلس گوشی ها می باشد. در این آموزش با کلیه ی اصول و دستگاههای مربوط به تعویض گلس آشا می شوید و در صورت نیاز می توانید دستگاه های مورد نیاز تعویض گلس را با بهترین قیمت تهیه نمایید. این آموزش که هم به صورت حضوری و هم به صورت از راه دور ممکن می باشد تا یادگیری کامل شما ادامه می یابد. در این آموزش شما یاد میگیرید که گلس انواع گوشی و تبلت را حتی بدون داشتن دستگاه مخصوص و با یک هیتر ساده و یا حتی تنها یک ماهیتابه آشپزخانه تعویض نمایید.

در پایان دوره شما میتوانید جهت دریافت مدرک رسمی با تایید بین المللی اقدام نمایید. برای دریافت مدرک نیاز به شرکت در آزمون عملی می باشید و در صورت موفقیت در آزمون، Certificate به شما اهدا می گردد.

همچنین در صورت نیاز به آموزش کامل تعمیرات موبایل می توانید به لینک آموزشگاه تعمیرات موبایل ما مراجعه نمایید.